Hellblazer, Tom 3: Chora miłość Garth Ennis

ISBN:

Published:

Paperback

176 pages


Description

Hellblazer, Tom 3: Chora miłość  by  Garth Ennis

Hellblazer, Tom 3: Chora miłość by Garth Ennis
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 176 pages | ISBN: | 3.50 Mb

Czwarty tom serii grozy o Johnie Constantinie, współczesnym magu, którego wymyślił Neil Gaiman. Autorami cyklu są Garth Ennis i Steve Dillon, którzy sławę zdobyli znakomitą sagą Kaznodzieja.Constatinea opuszcza ukochana, Kit. Dłużej nie możeMoreCzwarty tom serii grozy o Johnie Constantinie, współczesnym magu, którego wymyślił Neil Gaiman. Autorami cyklu są Garth Ennis i Steve Dillon, którzy sławę zdobyli znakomitą sagą Kaznodzieja.Constatinea opuszcza ukochana, Kit.

Dłużej nie może wytrzymać z człowiekiem, którego tajemnicze, związane z magią i demonami działania sprowadzają na otaczających go ludzi, także na nią, same niebezpieczeństwa. Kit opuszcza Londyn i wraca do Irlandii.

Tam odszukuje starych znajomych i próbuje ułożyć sobie życie od nowa.Bez mieszkania i grosza przy duszy John tuła się po ulicach, nie mogąc pogodzić się z odejściem ukochanej. Rozpamiętuje przeszłość, nie jest w stanie nic robić, stacza się. Mieszka w ruderach z bezdomnymi, pije. Nie chce nawet używać magii, bo to przecież ona jest winna jego nieszczęściom.W tym samym Londynie żyją wampiry. Beztrosko polują na ludzi, nie gardząc też krwią kloszardów.

Niektóre są naprawdę stare, a jeden z nich, prawdziwy książę, ma dawne porachunki z Constantineem. Teraz znów wpada na jego ślad, co dla maga oznacza same kłopoty. Ale być może Johnowi potrzeba właśnie kłopotów, by wziął się w garść, przestał się roztkliwiać nad samym sobą i znów podjął walkę z siłami ciemności?Enter answer

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Hellblazer, Tom 3: Chora miłość":


thesmartestcontract.com

©2009-2015 | DMCA | Contact us