Slapti didžiųjų rašytojų gyvenimai Robert Schnakenberg

ISBN:

Published:

Paperback

272 pages


Description

Slapti didžiųjų rašytojų gyvenimai  by  Robert Schnakenberg

Slapti didžiųjų rašytojų gyvenimai by Robert Schnakenberg
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 272 pages | ISBN: | 10.28 Mb

NEĮTIKĖTINOS, BET TIKROS ISTORIJOS APIE ŽMOGŽUDŽIUS, SVETIMAUTOJUS, NARKOMANUS IR KITAS LITERATŪROS LEGENDASPIKTINANČIOS IR NECENZŪRUOTOS didžiųjų rašytojų – Viljamo Šekspyro, Onorė de Balzako, Čarlzo Dikenso, Hemingvėjaus, Dž. R. R. Tolkino irMoreNEĮTIKĖTINOS, BET TIKROS ISTORIJOS APIE ŽMOGŽUDŽIUS, SVETIMAUTOJUS, NARKOMANUS IR KITAS LITERATŪROS LEGENDASPIKTINANČIOS IR NECENZŪRUOTOS didžiųjų rašytojų – Viljamo Šekspyro, Onorė de Balzako, Čarlzo Dikenso, Hemingvėjaus, Dž.

R. R. Tolkino ir daugybės kitų – biografijos atsako į visus opius klausimus, kurių kažkada nesiryžo gvildenti jūsų literatūros mokytojai. Kas Luisą Kerolį traukė prie mažų mergaičių? Su kiek moterų (ir vyrų) iš tiesų mylėjosi Lordas Baironas?

Džekas Londonas, Edgaras Alanas Po ar Dž. Keruakas – kuris iš trijulės dažniausiai kilnojo stiklelį? A. Konanas Doilis ir Agata Kristi – detektyvo karalius ir karalienė – kokios paslaptys gaubė jų asmeninius gyvenimus? Autorius su humoru atskleidžia literatūros milžinų ydas ir keistenybes, kartu skatindamas prisiminti klasika tapusius jų kūrinius.Netrukus pasirodys ne mažiau intriguojančios šios serijos knygos:Elizabeth Lunday „Slapti didžiųjų dailininkų gyvenimai“Elizabeth Lunday „Slapti didžiųjų kompozitorių gyvenimai“Robert Schnakenberg „Slapti didžiųjų režisierių gyvenimai“Autorius: Robert SchnakenbergIš anglų kalbos vertė Emilija FerdmanaitėKnygos duomenys:Įrišimas: minkštasFormatas: 14 x 21 cmEnter answer

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Slapti didžiųjų rašytojų gyvenimai":


thesmartestcontract.com

©2009-2015 | DMCA | Contact us